Home - Search - News - Calendars - Videos - Contests - Message Board - Forms - Officials - Records- Links - Contact Us - Service Directory - Sponsorship
High School
Rankings
Wrestlers of the Year
Dual Meet Results
Tournament Results
State Results
Team Sites
Utah Wrestling Coaches Assoc.

Utah Valley University

Wolverine Wrestling
Official Newsletter
News

Rankings
Wrestlers of the Year
Tournament Results
State Results
Club Sites
USA Wrestling-Utah
AAU Wrestling Utah

Rankings
Wrestlers of the Year
Tournament Results
State Results
Club Sites
USA Wrestling-Utah
AAU Wrestling Utah

Junior High

Rankings
Dual Meet Results
Tournament Results
State Results
Team Sites
Junior High General Committee

Receive Updates

Subscribe
 

 

 

 

Support Those Who Support Utah Wrestling!

 
 
 
 

 

 

Crusher Tournament
Greco-Roman Layton, UT

Individual Results

  • Bantam (7 and 8)
    • 44-47
      • 1st Rydge Vail, Pocatello Grapplers (Ida.)
      • 2nd David Eddington, Fremont
    • 49-51
      • 1st Tyller Parry, Crusher Wrestling
      • 2nd Kaleb Blackner, Roy Wrestling
      • 3rd Rawly Wilcox, Crusher Wrestling
    • 49-53
      • 1st Gavin Regis, Crusher Wrestling
      • 2nd Kaden Bratsch, Crusher Wrestling
      • 3rd Kekahi Bactista, Tech Wrestling
    • 56-61
      • 1st Tito Villano, Pocatello Grapplers (Ida.)
      • 2nd Cole Fenwick, Crusher Wrestling
  • Intermediate (9 and 10)
    • 50-54
      • 1st Tucker Keller, Fremont
      • 2nd Ryler Jorgensen, Morgan Wrestling
      • 3rd Cole Fenwick, Crusher Wrestling
    • 59-65
      • 1st Cooper Sanders, Top of Utah
      • 2nd Weston Richins, Cougar Den
      • 3rd Ryker Vail, Pocatello Grapplers (Ida.)
    • 62-68
      • 1st Trayvn Boger, Champions
      • 2nd Carter Meibos, Fremont
      • 3rd Seth Apodaca, Crusher Wrestling
    • 72-79
      • 1st Riggin Boger, Champions
      • 2nd Leimana Fager, Crusher Wrestling
      • 3rd Preston Brimhall, Syracuse
  • Novice (11 and 12)
    • 70-72
      • 1st Jaron Priest, Crusher Wrestling
      • 2nd Ryker Brann, Crusher Wrestling
      • 3rd Riggin Boger, Champions
      • 4th Luke Schroeder, Top of Utah
    • 73-75
      • 1st Bronson Richins, North Summit
      • 2nd Ryan Robinson, Tech Wrestling
      • 3rd Tristan Ocana, Crusher Wrestling
      • 4th Casey LaMont, Top of Utah
    • 80-82
      • 1st Gabe Sanders, Top of Utah
      • 2nd Kaleb Sanchez, Cougar Den
      • 3rd Garrett Murray, Stingers
      • 4th Gabriel Mabin, Clearfield
  • Schoolboy/girl (13 and 14)
    • 83-85
      • 1st Mason Denton, Fremont
      • 2nd Kelten Campbell, Cougar Den
      • 3rd Christopher Payne, Morgan Wrestling
      • 4th Ren Taylor, Cougar Den
    • 84-92
      • 1st Montana Cragun, Crusher Wrestling
      • 2nd Jaxon Morlan, Cougar Den
      • 3rd Karson Rees, Tech Wrestling
      • 4th Easton Richins, Cougar Den
    • 90-98
      • 1st Terrell Barraclough, Crusher Wrestling
      • 2nd Hunter Bowden, Fremon
      • 3rd Jeremy Evans, Tech Wrestling
    • 105-113
      • 1st Dylan Upshaw, Mountain Top Wrestling Club
      • 2nd Wyatt Hogan, Cougar Den
      • 3rd Drake Anderton, Tech Wrestling
    • 118-127
      • 1st Canyon Brann, Crusher Wrestling
      • 2nd Alec Bolingbroke, Crusher Wrestling
      • 3rd Trevor Murray, Stingers
      • 4th Resston Wilcox, Crusher Wrestling
  • Cadet/Junior (15 and 16/17 and 18)
    • 94-101
      • 1st Dalton Stutzman, Crusher Wrestling
      • 2nd Tayton Bennett, Fremont
      • 3rd Calvin Taylor, Crusher Wrestling
    • 107-115
      • 1st Kegan Leatherow, Fremont
      • 2nd Koy Caldwell, Stingers
      • 3rd Jonathon Hansen, Crusher Wrestling
    • 121-128
      • 1st Daniel Waddoups, Tech Wrestling
      • 2nd Dylan Ruedas, Top of Utah
      • 3rd Wyatt Ellis, Crusher Wrestling
      • 4th Clay Solis, Ogden City Quest
    • 127-129
      • 1st Carlitos Nava, Morgan Wrestling
      • 2nd Karther Knight, Mt. Crest
      • 3rd Justin Murray, Stingers
      • 4th Carson Halls, Tech Wrestling
    • 130-138
      • 1st Shion Abe, Tech Wrestling
      • 2nd McKay Foy, Cougar Den
      • 3rd Gabe Adams, Roy Wrestling
      • 4th Aaron Webb, Crusher Wrestling
    • 134-145
      • 1st Dallin Denton, Fremont
      • 2nd Nathan Richards, Cougar Den
      • 3rd Benjamin Harden, Tech Wrestling
      • 4th Bronc Marriott, Utah United
    • 150-163
      • 1st Ryan Winger, Champions
      • 2nd Steven Quintana, Crusher Wrestling
      • 3rd Brad Haws, Tech Wrestling
      • 4th Nash Mckee, Uintah
    • 169-186
      • 1st Julius Rabi, Crusher Wrestling
      • 2nd Ben Bolingbroke, Crusher Wrestling
    • 174-187
      • 1st Dylan Edwards, Crusher Wrestling
      • 2nd Weston Warr, Fremont
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Coach Feedback Page

UtahWrestling.org P.O. Box 1418 West Jordan, Utah 84084 (801) 641-9832 E-Mail