Home - Search - News - Calendars - Videos - Contests - Message Board - Forms - Officials - Records- Links - Contact Us - Service Directory - Sponsorship
High School
Rankings
Wrestlers of the Year
Dual Meet Results
Tournament Results
State Results
Team Sites
Utah Wrestling Coaches Assoc.

Utah Valley University

Wolverine Wrestling
Official Newsletter
News

Rankings
Wrestlers of the Year
Tournament Results
State Results
Club Sites
USA Wrestling-Utah
AAU Wrestling Utah

Rankings
Wrestlers of the Year
Tournament Results
State Results
Club Sites
USA Wrestling-Utah
AAU Wrestling Utah

Junior High

Rankings
Dual Meet Results
Tournament Results
State Results
Team Sites
Junior High General Committee

Receive Updates

Subscribe
 

 

 

 

Support Those Who Support Utah Wrestling!

 
 
 
 

 

 

TC Clash
Stansbury High School• Stansbury, UT

Individual Results

  • Pre-K to K
    • 32-35
      • 1st Marcus Reyes, Warrior Nation
    • 36-38
      • 1st Dylan Frothinger, Team Bullcatcher (Ida.)
    • 40-41
      • 1st Colter Summers, Grantsville
      • 2nd Beau Watterson, Stallion Wrestling
      • 3rd Davin Desmond, Stallion Wrestling
      • 4th Haiden Tulp, Syracuse
    • 46-48
      • 1st Traicer Clark, Grantsville
      • 2nd Kingston Bullock, Extreme Wrestling
      • 3rd Levi Jones, Syracuse
      • 4th Braxten Blackett, Juab
    • 48-54
      • 1st Ladd Holman, Juab
      • 2nd Lucas Hoggan, Riverton Wolf Pack
      • 3rd Colten Mullins, Altamont
      • 4th Quaid Elton, Team Tooele
  • 1st - 2nd Grade
    • 40-43
      • 1st Dominic Gortat, Team Tooele
      • 2nd Porter Carlson, Crusher Wrestling
      • 3rd Carina Muegge, Syracuse
      • 4th Thomas Mudge, Tech Wrestling
    • 49-50
      • 1st Owen Patterson, Top of the Rock (Wyo.)
      • 2nd William Cheyney, True Grit Wrestling
      • 3rd Jeffrey Shiner, Crusher Wrestling
      • 4th Gavin Woodard, Stallion Wrestling
    • 57-61
      • 1st Niran Nguyen, Crusher Wrestling
    • 61-63
      • 1st Easton Baker, Tooele
  • 3rd - 4th Grade
    • 52-56
      • 1st Tanner Frothinger, Team Bullcatcher (Ida.)
    • 68-72
      • 1st Drake Gritzmacher, Tooele
      • 2nd Will Harmon, Juab
      • 3rd Ethan Garcia, Tooele
      • 4th Connor Vickrey, Diamondville Wrestling (Wyo.)
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Coach Feedback Page

UtahWrestling.org • P.O. Box 1418 • West Jordan, Utah 84084 • (801) 641-9832 • E-Mail